Létáme naplno a dbáme na bezpečí všech účastníků letů!

Milí přátelé létání, stejně jako vy i my máme obrovskou radost, protože konečně můžeme létat bez omezení.

I tak samozřejmě nová situace přínáší několik novinek, které se týkají hlavně bezpečnosti všech účastníků letu.

Jak to v praxi vypadá

Létání

Absolvovat už můžete všechny naše lety. Letadla i vrtulníky jsou v bezvadném stavu a připravené vás svézt.

Let bude samozřejmě možný pouze při použití roušky, kterou budou mít všichni účastníci nasazenu po celou dobu letu. Letadla samotná dezinfikujeme před i po každém letu!!! Dezinfekční gely na ruce jsou pro klienty k dispozici. Létáme už i oblíbený Vyhlídkový let Karlštejn, nebo naprostou novinku, Velký jižní okruh, kde letí tři cestující, ale stejně jako ostatní zážitky je možné objednat si let privátní. Můžete tak vzít na vyhlídkový let svoji rodinu a letět ve třech, nebo se proletět sami a zkusit si pilotáž třeba během akce Individuální Pilotem na zkoušku pro 1 osobu nebo Individuální pilotem UL na zkoušku

 

Čištění interiéru letadla.

Bacili u nás nemají šanci

Doručování poukazů

Dodávání dárkových poukazů v krabičkách funguje, ale samozřejmě stále s omezeními. Třeba platba dobírkou není možná a je třeba počítat s delší dodací lhůtou. Veškeré dárkové poukazy tak doporučujeme objednávat na doručení pouze emailem, a to po platbě kartou nebo bankovním převodem. Výhodou objednávky a zaplacení platební kartou je rychlost, kdy dárkový poukaz vám přijde do emailu dřív, než byste řekli „koronavirus nás všechny štve…“ :-)

Na kdy plánovat rezervace

Na kdykoliv. Létáme sedm dní v týdnu svátky i víkendy a těšíme se na vás!

Platnost dárkových poukazů je 12 měsíců

Ničeho se nebojte a neváhejte se na nás v případě potřeby obrátit. Jsme připraveni s vámi mluvit na telefonu 778 074 778 nebo si psát na emailu rezervace@pilotemnazkousku.cz nebo můžete využít náš online chat. Jsme tu pro vás každý všední den od 9:00 do 17:00.

Jak to jen trochu půjde, nechte starosti na zemi a pojďte létat! 😊

Vaši piloti

Piloti Pilotem na zkoušku

Sdílet